• +380 61 226 00 36
 • meotida_ltd@ukr.net
 • Місто Приморськ, с . Набережне вул.Сонячна 20
 • Про нас

  638

  Загальна інформація

  Меотіда– це неймовірна та незабутня літня пригода, яка захоплює з першої секунди і залишається теплими спогадами у пам’яті .

  Чотири неповторні зміни в режимі рольової гри за мотивами улюблених фільмів. Оригінальний підхід та креативність роблять кожну зміну унікальною та особливою. З нами кожен зможе перевтілитись у улюбленого героя, спробувати свої сили у спортивних змаганнях, театральних виставах, виграти безліч призів, набути навичок, які стануть в нагоді в подальшому житті, завести нових цікавих друзів, тобто провести літо так, як мріяв про це цілий рік.

  Меотіда – це місце, де діти стають частиною великої, дружньої родини, дізнаються багато нового і цікавого, стають відповідальними та самостійними.
  Меотіда – це щастя, задоволення , справжні емоції та незабутнє літо.

  Владислав Блюмiн , Директор табору

  Розташування

  ДЗОВ «Меотіда» знаходиться безпосередньо на березі Азовського моря (перша берегова лінія, власний пляж, тіньові навіси, щоденна перевірка якості дна та піску) в екологічно чистій курортній зоні міста Приморськ , недалеко від заповіднику «Обитічна коса».Тут під час туристичних походів і заходів в рамках рольової гри, що проходить впродовж зміни, діти зможуть ближче познайомитися з дивовижною природою.

  • Поєднання морського, степового та лиманного клімату створюють унікальні умови, що сприяють загальному зміцненню організму.
  • П’ять гектарів квітучої зеленої території  богата на  листяні та хвойні рослини, що у поєднанні з кліматом створює ефект природної інгаляції. 
  • Таким чином в ДЗОВ «Меотіда» забезпечено не тільки змістовний відпочинок, а й загальне оздоровлення та укріплення імунної системи.

  Наші досягнення