• +380 61 226 00 36
 • meotida_ltd@ukr.net
 • Місто Приморськ, с . Набережне вул.Сонячна 20
 • Заходи та екскурсії

  Під час відпочинку діти стануть активними учасниками ігрових програм, спортивних ігор, змагань, майстер-класів, ток-шоу, творчих конкурсів, вікторин,
  ярмарок, вечірок, прогулянок, танцювальних батлів, квестів, вечірніх посиденьок у багаття, нічних походів та багато іншого

  Протягом 20 років ми працюємо, над тим щоб зробити програму відпочинку у таборі неймовірно цікавою та насиченою подіями. Тому сьогодні ми певні  в тому, що різноманітність заходів у таборі дозволить кожній дитині займатися саме тим що їй до вподоби.

   

  Під час відпочинку діти стануть активними учасниками  ігрових програм, спортивних ігор, змагань, майстер-класів, ток-шоу, творчих конкурсів, вікторин, ярмарок, вечірок, прогулянок, танцювальних батлів, квестів, вечірніх посиденьок у багаття, нічних походів та багато іншого. Різноманітні творчі, декоративно прикладні та інтелектуальні гуртки. Безкінечний простір для нових хобі та натхнення. «Меотіда» знайде дозвілля для кожного: юних співаків і танцюристів, для тих хто мріє відправитись у похід, або навіит тих хто завжди мріяв провести справжнє журналістьске розслідування.

  «Меотіда» — це насичена пригодами подорож, про яку ваші діти будуть згадувати протягом усього року.

   

  Також в закладі є ігрові майданчики, велике та мале футбольні поля, волейбольний та баскетбольні майданчики, столи для настільного тенісу, різні спортивні снаряди і тренажери, критий кіноконцертний зал, дитячий майданчик з гойдалками, горками та лазалками, місце для проведення загальних  заходів, танцювальний майданчик з обладнаною відкритою сценою, кострові майданчики , приміщення для роботи гуртків та інша , необхідна для організації змістовного відпочинку інфраструктура.

    Місце є для всього, окрім нудьги, це вам гарантує Меотіда.